ZAJĘCIA CYKLICZNE

STOLARSTWO

(młodzież/dorośli)

Na zajęciach nauczysz się podstawowych umiejętności pracy z
drewnem oraz bezpiecznego i prawidłowego używania narzędzi stolarskich! Na początek trochę teorii, a resztę czasu poświęcisz praktyce. Będziesz mierzyć, wiercić, ciąć, szlifować, skręcać, czego efektem będzie samodzielnie wykonane przedmioty o różnych stopniach trudności.

STOLARSTWO DLA DZIECI

(dzieci)

Te zajęcia są stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych! Na zajęciach Twoje dziecko nauczy się pracy z drewnem. Z pomocą instruktorki będzie miało okazję wiercić, piłować i szlifować, czego efektem będzie stworzona drewniana zabawka. Damy propozycję, ale to od Twojego dziecka będzie zależało, czy stworzy drewnianego węża, robota, samochód, a może jeszcze innego stwora? Wspieramy kreatywność! Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 5-12 lat.

CERAMIKA

(dzieci/młodzież/dorośłi)

Spraw, aby bezkształtna masa poddała się Twoim dłoniom i
zmieniła się w coś pięknego! W trakcie zajęć nauczysz się jak budować formę, wykańczać, zdobić i barwić wyroby z wypalanej gliny. Zabawa z ceramiką to nie tylko nowe umiejętności techniczne, ale też sposób na rozwinięcie własnej kreatywności i dużo przyjemności z tworzenia!

MUZYKA POPULARNA - ZAJĘCIA WOKALNE, KSZTAŁCENIE GŁOSU I SŁUCHU

(dzieci/młodzież/dorośli)

Nieważne, czy marzysz o podbijaniu scen, czy chcesz oczarować znajomych podczas sesji karaoke, jeśli kochasz śpiewać – te zajęcia są dla Ciebie! Nauczysz się jak dbać o głos, rozgrzewać go i jak bezpiecznie i efektywnie nim pracować ćwicząc na bazie swoich, lub cudzych utworów.

MUZYKA JAZZOWA, SOUL, GOSPEL, SPIRITUALS – ZAJĘCIA WOKALNE, KSZTAŁCENIE GŁOSU I SŁUCHU

(dzieci/młodzież/dorośli)

Jeśli na dźwięk głosu Beyonce dostajesz gęsiej skórki, a nazwiska takie jak Ella Fitzgerald, Roberta Flack, czy Nina Simone powodują u ciebie przyspieszenie tętna, te zajęcia są dla Ciebie! Naucz się tajników jednego z najpiękniejszych stylów muzycznych świata. Rozwiń swoje możliwości wokalne, poznaj umiejętności, które pozwolą Ci tworzyć własną muzykę, lub śpiewać najpiękniejsze standardy.

SONGWRITING – PISANIE TEKSTÓW, KOMPONOWANIE I ARANŻACJA UTWORÓW W STYLU POP, ROCK, BLUES, REGGAE, DANCEHALL, RAP

(młodzież/dorośli)

Chcesz zacząć przelewać na papier to, co Ci w duszy gra, ale nie wiesz jak zacząć? Piszesz teksty, ale obawiasz się, że potrzebują szlifu, zanim staną się piosenkami? Masz materiał, ale chcesz skonsultować go z kimś ktoposiada wieloletnie doświadczenie w pisaniu i nagrywaniu muzyki? Nasz instruktor pomoże Ci, a jeślizechcesz, będzie również towarzyszył Tobie podczas sesji nagraniowych w naszym zaprzyjaźnionym studio.

GRA NA GITARZE AKUSTYCZNEJ/ELEKTRYCZNEJ POZIOM PODSTAWOWY

(dzieci/młodzież/dorośli)

Zdobądź umiejętności, które pozwolą Tobie grać ulubione piosenki, umilić znajomym i rodzinie czas przy ognisku, oraz rozpocząć dalszą muzyczną podróż z gitarą.

GRA NA GITARZE BASOWEJ POZIOM PODSTAWOWY/ZAAWANSOWANY

(dzieci/młodzież/dorośli)

Nie ważne, czy Twoim idolem jest Jaco Pastorious, Flea, czy Bootsy Collins – na tych zajęciach dowiesz się jak postawić pierwsze kroki w świecie niskich dźwięków, lub jak, bazując na zdobytych umiejętnościach i wiedzy, zbudować własny styl gry.

HAFT

(dzieci/młodzież/dorośli)

Ozdabianie tkanin to zajęcie, którym zajmowano się już wieki temu. Tradycyjnie kobiety (a dzisiaj już również mężczyźni!), organizowały się w małe społeczności, w których podczas tworzenia pięknych wzorów i faktur mogły zrelaksować się, podzielić się swoimi doświadczeniami, zacieśniać więzi, po prostu w sposób konstruktywny spędzić wolny czas. Zapraszamy!

MALARSTWO/RYSUNEK

(dzieci/młodzież/dorośli)

Każdy z nas nosi w sobie piękno, które może przelać na papier, lub płótno! Pod okiem naszego instruktora rozwiniesz swój talent malarski, lub rysowniczy i poznasz nowe techniki tworzenia. Satysfakcja i wzrost wiary we własne możliwości gratis!