INSTRUKTORZY

Zajęcia wokalne, songwriting, rap, reggae, dancehall, blues, rock, gitara, zajęcia umuzykalniające:

Adam Tersa

Rysunek i malarstwo:

Linda Lemon

Absolwentka Wydziału Sztuk Wizualnych na łódzkiej ASP oraz gdańskich Intermediów. Doświadczenie w uczeniu sztuki zdobywa od 2016 roku prowadząc klasyczne lekcje rysunku i malarstwa, ale także m.in. artystyczne warsztaty ciałopozytywne czy warsztaty z tworzenia rzeźby ekologicznej. Linda w tym roku została stypendystką Stypendium Województwa Pomorskiego oraz Stypendium Miasta Sopotu dla twórców kultury. Aktywnie bierze udział w wystawach w całej Polsce m.in. „Siostra Ziemia” w Galerii Arsenał w Poznaniu czy „Ostatnia Scena” w Teatrze Galerii Studio w Warszawie. Jej twórczość charakteryzują techniki z pogranicza różnych mediów. Zazwyczaj najpierw opracowuje koncepcję, a dopiero później szuka dla niej odpowiedniego sposobu wyrazu. Kreatywność, precyzja i otwartość na eksploracje to jej super moce.

 

Ceramika:

Marta Kovalska

Z wykształcenia jestem konserwatorem rzeźb z kamienia oraz Magistrem Sztuki na wydziale Rzeźby. Mam doświadczenie w organizacji wystaw i warsztatów. Swoje umiejętności i pasję do sztuki wyrażam we własnych projektach ceramicznych. Uważam, że ceramika jest mocno związana z wzornictwem, bo łączy w sobie estetyczność i użytkowość. Obecnie prowadzę własną działalność artystyczną. Ceramika- to mój sposób wprowadzić sztukę w życie codzienne. Inspiruję mnie kolor, organiczne formy oraz codzienne znalezienie nowych rozwiązań.

Angielski:

Marek Obuchowski

Marek Obuchowski – swego czasu potrójny student: filologii angielskiej i ekonomii na UG oraz kompozycji na akademii muzycznej. Naucza angielskiego oraz muzyki od 15 roku życia bo pedagogika to jego pasja. W swoich zajęciach zawiera autorskie interdyscyplinarne materiały, które świetnie dopasowują się do najróżniejszych zainteresowań uczniów, co pozwala na naukę języka w przydatnych kontekstach. Angielski towarzyszy mu od kołyski, a już w wieku 10 lat zdał swój pierwszy certyfikat językowy Cambridge (FCE). Zajęcia z Markiem są nieszablonowe i oparte na skutecznych metodach ćwiczenia języka zamiast chwytów marketingowych.

Haft:

Izabela Gajda

Joga/Stretching/Zdrowe biodra i kręgosłup:

Edyta Szymkiewicz

Trenerka fitness od 18 lat, a trener personalny od 13 lat. Ukończyła studia Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, studia podyplomowe z psychologii motywacji i roczny kurs „Kręgosłup”. Przez cały czas podnosi swoje kwalifikacje i zdobywa wiedzę w zakresie zdrowia – treningu, rozciągania, emocjonalnego żywienia. Rozwija się również duchowo poprzez naukę redukcji stresu, uważność, jogę i medytację. Otwarta na wszelką rozmowę dotyczącą zdrowia holistycznego.

 

Gitara basowa:

Krzysztof Hnatiuk

Wokal - jazz, soul, gospel, spirituals:

Natalia Bożewicz